KUKI NA WIELKANOC

Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was na Wielkanoc! Już można zamawiać!

ZESTAWY CIASTEK

Pakowane w eleganckie pudełka. Możesz wybierać z bogatej oferty zestawów skomponowanych specjalnie na tę okazję. Sprawdź tutaj co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dla klientów biznesowych przy większej liczbie zamawianych zestawów (min. 10 szt.) istnieje możliwość personalizowania zestawów dodatkowymi ciastkami inspirowanymi działalnością firmy.

CIASTKA POJEDYNCZO

Pakowane w torebki. Efektowny sposób na wyeksponowanie pojedynczego ciastka lub zestawu kilku mniejszych ciasteczek.

Dla klientów indywidualnych ciasteczka już niebawem będą dostępne w naszych partnerskich kawiarniach. Śledźcie nas na facebook aby nie przegapić okazji.

CIASTKA NA PATERĘ

KUKI świetnie też sprawdzą się jako ozdoba świątecznego stołu lub poczęstunek podczas uroczystego spotkania firmowego. Klasyczne maślane, albo miks klasyków z lukrowanymi wybranych przez Ciebie dowolnie z naszej bogatej oferty katalogowej – dostosujemy się do Twoich potrzeb i budżetu.

WINIETKI

Urządzasz wielkanocne śniadanie dla najbliższych a może szykuje się biznesowa kolacja? Chcesz porozsadzać gości przy stole? Zaskocz ich oryginalnymi, jadalnymi winietkami. Winietki to także doskonały prezent na mniejszy upominek.

JAK ZDOBYĆ NASZE CIASTKA

KLIENCI INDYWIDUALNI

Gotowe zestawy, ciastka na paterę i personalizowane winietki możesz zamówić tutaj. Wystarczy wypełnić właściwy formularz i gotowe.

Pojedyncze ciastka pakowane w torebki będą do nabycia już niebawem w naszych partnerskich kawiarniach. Listę kawiarni już niedługo opublikujemy na naszych portalach społecznościowych.

KLIENCI BIZNESOWI

Zapytania prosimy kierować na kontakt@kukiciastka.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie z ofertą firmową.

About the Author:

Leave A Comment